Najpopularniejsze mini komputery 

W dzisiejszych czasach stale powiększająca się ilość ludzi kreuje własne obowiązki służbowe również poza biurem. Jeżeli posiadamy służbowego laptopa to zwyczajnie zabieramy go ze sobą do domu. Nie w każdej firmie służbowy laptop to standard i pracodawca może wymagać od was zdalnej pracy w domu na waszym własnym sprzęcie.

W takiej okoliczności warto zainwestować własne środki finansowe w miniaturowy komputer. Komputer można obecnie zakupić za niecałe dwa tysiące, niemniej jednak również za ponad dziesięć tysięcy pln (zobacz również: pasywne komputery). Droższe modele są produkowane dla graczy, którzy potrzebują bardzo wysokiej jakości sprzętu, aby móc pograć w swoją ulubioną grę komputerową. Jeżeli już dla was komputer ma służyć tylko i jedynie do zdalnej pracy to warto zainwestować w któryś z tańszych i bardziej podstawowych modeli (zobacz także: OPS). 
Tanie komputery pozwolą wam na wykonywanie wszystkich waszych służbowych zadań, czyli przeglądanie internetu, wysyłanie maili , a ponadto obsługiwanie pakietu Microsoft Office. Są to zdecydowanie najczęściej wykonywane czynności przez pracowników biurowych i bez najmniejszego problemu będziecie mogli małym komputerze. Mini komputer będzie również zajmował mało miejsca, co zdecydowanie będzie sporym plusem, jeżeli nie posiadacie specjalnego miejsca do pracy. Jest to nieznaczny i dość tani sprzęt, niemniej jednak spokojnie posłuży wam wspaniale przez sporo lat. Komputery są o wiele bardziej wytrzymałe, niż laptopy i średnio właściwie każdy komputer wspaniale funkcjonuje prze osiem lub dziesięć lat. Po tym czasie będziecie na nieszczęście musieli zainwestować w nowy model.  

Więcej informacji: Mini Nettop.


Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.