Najpopularniejsze mini komputery 

Komputery nadal cieszą się ogromną popularnością i wbrew pozorom na pewno nie zostaną wyparte przez laptopy. Jeśli pragniemy posiadać stacjonarny sprzęt  w swoim domu to znacznie lepiej sprawdzi się komputer, niż laptop. Komputery są przede wszystkim o wiele bardziej trwałe i wręcz mini PC będzie pięknie funkcjonował przez dziesięć lat.

Jest to więc totalne przeciwieństwo laptopów, które po pięciu latach intensywnej eksploatacji nadają się najczęściej na złom. Jeżeli już zatem nie potrzebujecie przenośnego sprzętu do obsługiwania internetu, jakim jest laptop to warto zainwestować w komputer (warto sprawdzić: bezwentylatorowy komputer). Miniaturowy komputer zajmie tyle samo miejsca, co laptop, a będzie wam służył zdecydowanie o wiele dłużej. 
Komputer, jednakowo jak laptop, potrafi kosztować od półtora tysiąca pln do dosłownie dziesięciu albo piętnastu tysięcy złotych. Cena komputera zależy przede wszystkim od funkcji, jaką ma spełniać. Jeżeli niezbędny jest wam komputer do rozbudowanych i przepięknych graficznie gier komputerowych to warto spoglądać na modele kosztujące co najmniej trzy tysiące złotych (polecamy: Intel Core i3). Tanie komputery do dwóch tysięcy pln idealnie sprawdzą się dla osób, które chcą tylko przeglądać witryny internetowe, sprawdzać własne media społecznościowe , a dodatkowo oglądać filmy i seriale. Taki komputer bez problemu spełni wszystkie wasze wymagania i będzie bardzo szybko otwierał wszystkie strony internetowe. Tańszy komputer jest o wiele lepszy i trwalszy, niż laptop w tej samej cenie o czym warto być świadomym decydując się na na prawdę świetny dla siebie model. 

Dodatkowe informacje: Miniaturowy komputer.


Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.