Tanie i sprawdzone komputery 

Komputery wciąż cieszą się ogromną popularnością i wbrew pozorom na pewno nie zostaną wyparte przez laptopy. Jeżeli chcemy posiadać stacjonarny sprzęt  w swoim domu to znacznie lepiej sprawdzi się komputer, niż laptop. Komputery są głównie o sporo bardziej wytrzymałe i wręcz mini PC będzie wspaniale funkcjonował przez dziesięć lat.

Jest to zatem totalne przeciwieństwo laptopów, które po pięciu latach intensywnej eksploatacji nadają się najczęściej na złom. Jeżeli zatem nie potrzebujecie przenośnego sprzętu do obsługiwania internetu, jakim jest laptop to warto zainwestować w komputer (dodatkowe informacje: pasywne komputery). Miniaturowy komputer zajmie tyle samo miejsca, co laptop, a będzie wam służył zdecydowanie o sporo dłużej. 
Komputer, dokładnie tak samo jak laptop, potrafi kosztować od półtora tysiąca zł do wręcz dziesięciu albo piętnastu tysięcy pln. Cena komputera zależy głównie od funkcji, jaką ma spełniać. Jeżeli potrzebny jest wam komputer do rozbudowanych i przepięknych graficznie gier komputerowych to warto spoglądać na modele kosztujące przynajmniej trzy tysiące złotych (zobacz także: standard OPS). Tanie komputery do dwóch tysięcy pln doskonale sprawdzą się dla osób, które chcą jedynie przeglądać witryny internetowe, sprawdzać własne media społecznościowe , a dodatkowo oglądać filmy i seriale. Taki komputer bez problemu spełni wszystkie wasze oczekiwania i będzie szybko otwierał wszystkie witryny internetowe. Tańszy komputer jest o wiele lepszy i trwalszy, niż laptop w tej samej cenie o czym warto wspomnieć decydując się na na prawdę bardzo dobry dla siebie model. 

Dodatkowe informacje: komputery atom.


Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.