Tanie komputery 

W obecnych czasach coraz większa liczba osób wytwarza swoje obowiązki służbowe także oprócz biurem. Jeżeli już posiadamy służbowego laptopa to zwyczajnie zabieramy go ze sobą do domu. Nie w każdej firmie służbowy laptop to standard i pracodawca może wymagać od was zdalnej pracy w domu na waszym własnym sprzęcie.

W takiej sytuacji warto zainwestować swoje środki finansowe w miniaturowy komputer. Komputer można obecnie zakupić za niecałe dwa tysiące, ale również za ponad dziesięć tysięcy zł (zobacz więcej: pasywne komputery). Droższe modele są produkowane dla graczy, którzy potrzebują wysokiej jakości sprzętu, by móc pograć w własną ulubioną grę komputerową. O ile dla was komputer ma służyć tylko i jedynie do zdalnej pracy to warto zainwestować w któryś z tańszych i bardziej priorytetowych modeli (zobacz więcej: Intel Core i5). 
Tanie komputery pozwolą wam na wykonywanie wszystkich waszych służbowych obowiązków, czyli przeglądanie internetu, wysyłanie maili , a oprócz tego obsługiwanie pakietu Microsoft Office. Są to zdecydowanie najczęściej realizowane czynności przez pracowników biurowych i bez problemu będziecie mogli małym komputerze. Mini komputer będzie także zajmował niedużo miejsca, co zdecydowanie będzie dużym plusem, jeżeli już nie posiadacie specjalnego miejsca do pracy. Jest to niewielki i dość tani sprzęt, ale spokojnie posłuży wam pięknie przez sporo lat. Komputery są o sporo bardziej wytrzymałe, niż laptopy i średnio właściwie każdy komputer pięknie funkcjonuje prze osiem albo dziesięć lat. Po tym czasie będziecie niestety musieli zainwestować w nowy model.  

Zobacz: Mini PC.


Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.