Tanie komputery 

W dzisiejszych czasach coraz większa ilość osób kreuje swoje obowiązki służbowe również oprócz biurem. Jeżeli posiadamy służbowego laptopa to po prostu zabieramy go ze sobą do domu. Nie w każdej firmie służbowy laptop to norma i pracodawca może wymagać od was zdalnej pracy w domu na waszym własnym sprzęcie.

W takiej sytuacji warto zainwestować własne środki finansowe w miniaturowy komputer. Komputer można obecnie kupić za niecałe dwa tysiące, niemniej jednak także za ponad dziesięć tysięcy pln (zobacz także: fanless). Droższe modele są produkowane dla graczy, którzy potrzebują bardzo wysokiej jakości sprzętu, ażeby móc pograć w swoją ulubioną grę komputerową. O ile dla was komputer ma służyć wyłącznie i tylko do zdalnej pracy to warto zainwestować w któryś z tańszych i bardziej priorytetowych modeli (sprawdź też: OPS). 
Tanie komputery pozwolą wam na wykonywanie wszystkich waszych służbowych obowiązków, czyli przeglądanie internetu, wysyłanie maili , a ponadto obsługiwanie pakietu Microsoft Office. Są to zdecydowanie najczęściej realizowane czynności przez pracowników biurowych i bez najmniejszego problemu będziecie mogli małym komputerze. Mini komputer będzie także zajmował mało miejsca, co zdecydowanie będzie dużym plusem, jeżeli nie posiadacie specjalnego miejsca do pracy. Jest to mały i dość tani sprzęt, niemniej jednak spokojnie posłuży wam pięknie przez sporo lat. Komputery są o sporo bardziej wytrzymałe, niż laptopy i średnio każdy komputer wspaniale funkcjonuje prze osiem albo dziesięć lat. Po tym czasie będziecie na nieszczęście musieli zainwestować w nowy model.  

Zobacz: niskobudżetowe komputery.


Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.